Zakład Poprawczy w Trzemesznie

“ Różnica między niemożliwym a możliwym leży w ludzkiej determinacji. ”
Tommy Lasorda

Zakład Poprawczy z Trzemeszna wicemistrzem Polski.

Zakład Poprawczy z Trzemeszna wicemistrzem Polski w Mistrzostwa Polski wychowanków zakładów poprawczych i schronisk dla nieletnich w pływaniu na ergometrach.
czytaj więcej

Spotkanie z brązowym medalistą Igrzysk Olimpijskich w Barcelonie

"Wioślarstwo sposobem na życie". W niedzielę, 27 listopada 2011 roku w Zakład Poprawczy w Trzemesznie miał zaszczyt gościć jednego z najwybitniejszych sportowców w Polsce. Trzykrotnego uczestnika Igrzysk Olimpijskich w Seulu, Barcelonie i Atlancie.
czytaj więcej

Gangsterzy odwiedzili poprawczak

Recydywista, były handlarz narkotyków i członek mafii opowiadał wychowankom Zakładu Poprawczego, jak udało mu się wrócić do normalnego życia. Wychowankowie Zakładu Poprawczego w Trzemesznie z ciekawością słuchali opowieści i piosenek o tym, jak członkom zespołu „Gangsterzy i raperzy” udało się odnaleźć właściwą drogą w życiu.
czytaj więcej

Spotkanie z brązową medalistką Mistrzostw Europy

W piątek, 18 listopada 2011roku w Zakład Poprawczy w Trzemesznie odwiedziła znana bokserka brązowa medalistka Mistrzostw Europy 2006 roku Karolina Koszela.
czytaj więcej

Jedna decyzja może zmienić życie

Właśnie o tym, jak jedna zła decyzja może sprawić, iż człowiek znajdzie się na samym dnie, mówili osadzonym w Zakładzie Poprawczym w Trzemesznie niecodzienni goście ze Stowarzyszenia Pomocy Arka Noego. - Będziemy mówić do was waszym językiem całą prawdę. Zależy nam na was i chcemy wam pomóc - zapewniał Ireneusz Siwek, lider zespołu,...
czytaj więcej

Medale od Ministra

Kierownik Okręgowego Zespołu Nadzoru Pedagogicznego przy Sądzie Okręgowym w Poznaniu wytypował Grzegorza Grzegorka, dyrektora Zakładu Poprawczego w Trzemesznie, do nagrody Ministerstwa Edukacji Narodowej i odznaczenia Medalem Komisji Edukacji Narodowej z okazji święta edukacji.
czytaj więcej
Znaleziono 427 wiadomości

Kontakt

ZP w Trzemesznie
62-240 Trzemeszno
ul. Adama Mickiewicza 35

P.o. dyrektora ZP:
Rafał Stefański

call61 41 54 259

Fax: 61 42 90 309

sekretariat@trzemeszno.zp.gov.pl

Większa czcionka
Kontrast klasyczny

Data ostatniej aktualizacji: 2021-03-29