Zakład Poprawczy w Trzemesznie

“Życie to raj, do którego klucze są w naszych rękach. ”
Fiodor Dostojewski

,,Janusz Korczak i literatura” konkurs polonistyczny

W dniu 11.05.2012 roku w naszej szkole odbył się konkurs polonistyczny ,,Janusz Korczak i jego literatura”.
czytaj więcej

Royal Rap za kratkami

Dnia 27 kwietnia, przebywał w Trzemesznie zespół hip hop’owy Royal Rap, który przybył do naszego miasta w związku z koncertem „Misja prawdziwej wolności”, promującym życie wolne od nałogów. Młodzi muzycy z wielką radością odwiedzili także nasz zakład.
czytaj więcej

Amatorskie Mistrzostwa Strong Man Zakładów Poprawczych i Schronisk dla Nieletnich

Strong Man jest dyscypliną sportową znaną na świecie od 1977r. Wtedy to Szkot Dawid Webster przy pomocy Daglasa Edmundsa zorganizował pierwsze Mistrzostwa Świata Strong Man. Impreza o nazwie World Strongest Man odbyła się w Hollywood w słynnym Universal Studios. Nowa dyscyplina szybko zdobyła sobie popularność głównie w USA ,Anglii ,Holandii...
czytaj więcej

Spotkanie piłkarskie z MOW w Strzelnie

Dnia 2-04-2012r. wychowankowie naszej placówki rozegrali w sali z Zakładu Poprawczego w Trzemesznie towarzyski mecz w piłkę nożna halową ze swoimi rówieśnikami z Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Strzelnie
czytaj więcej

Sprawozdanie ze spotkania z dr. Piotrem Chomczyńskim

Dnia 10.04.2012r. odbyło się kolejne spotkanie z cyklu „Spotkań z Ciekawymi Ludźmi”. Tym razem swoją obecnością zaszczycił nas pan Piotr Chomczyński.
czytaj więcej

WIELKANOCNY TURNIEJ BILARDA

W dniu 9 kwietnia 2012 r. został rozegrany Wielkanocny Turniej Bilarda. Miejscem turnieju była sala bilardowa mieszcząca się w Internacie. W turnieju wzięło udział 12 wychowanków. Turniej miał formułę indywidualną i został podzielony na dwa etapy.
czytaj więcej
Znaleziono 386 wiadomości