Zakład Poprawczy w Trzemesznie

“ Kłopot z życiem polega na tym, że nie ma okazji go przećwiczyć i od razu robi się to na poważnie. ”
Terry Pratchett

Dzień Sportu w Zakładzie Poprawczym w Trzemesznie w dniu 1 czerwca 2013 roku.

Corocznie w naszym zakładzie Międzynarodowy Dzień Dziecka uświetniany jest organizowaniem dla wychowanków imprezy sportowej pod hasłem Dzień Sportu. Udział w zawodach biorą wszyscy zdrowi wychowankowie zakładu. Podopieczni rywalizują w różnorodnych konkurencjach sprawnościowych: skok wzwyż, wyciskanie sztangi w leżeniu na ławce...
czytaj więcej

Wiedza i umiejętności naszym Kapitałem

W dniach od 01.03.2013 do 16.05.2013 r. trwał w zakładzie Kurs ślusarza z elementami operatora obrabiarek CNC. Projekt finansowany przez Unie Europejską w ramach programu Kapitał Ludzki.
czytaj więcej

II Amatorskie Mistrzostwa Strong Man Zakładów poprawczych i Schronisk dla Nieletnich

Kontynuując ubiegłoroczny pomysł organizacji Amatorskich Mistrzostw Strong Man Zakładów Poprawczych i Schronisk dla Nieletnich, Zakład Poprawczy w Trzemesznie podjął się organizacji drugiej edycji tych zawodów.
czytaj więcej

Mateusz - wychowanek zakładu poprawczego w Trzemesznie uczestnikiem w treningu z zawodnikami IV ligowej drużyny zjednoczonych Trzemeszno

W dniu 09-05-2013 r. wychowanek naszej placówki Mateusz w ramach nagrody za zaangażowanie w zajęcia koła sportowego mógł skonfrontować swoje umiejętności z zawodnikami IV ligowej drużyny Zjednoczonych Trzemeszno.
czytaj więcej

Mistrzostwa Polski w piłkę nożną halową pracowników zakładów poprawczych i schronisk dla nieletnich rozgrywanych w Międzyzdrojach w dniach 26/28-04-2013 r.

W dniach 26/28-04-2013 r. rozgrywane były Mistrzostwa Polski w Piłce Nożnej Halowej Pracowników Zakładów Poprawczych i Schronisk dla Nieletnich w Międzyzdrojach.
czytaj więcej

Wiosenny Międzygrupowy turniej o mistrzostwo zakładu poprawczego w Trzemesznie w piłkę nożną halową

W dniu 03-05 2013 r. rozgrywany był w naszej placówce 3 ostatni z cyklu Grad Prix Wiosenny Międzygrupowy Turniej o Mistrzostwo Zakładu Poprawczego w Trzemesznie w Piłce Nożnej Halowej.
czytaj więcej
Znaleziono 444 wiadomości

Kontakt

ZP w Trzemesznie
62-240 Trzemeszno
ul. Adama Mickiewicza 35

P.o. dyrektora ZP:
mgr Łukasz Staszewski

call61 41 54 259

Fax: 61 42 90 309

sekretariat@trzemeszno.zp.gov.pl

Większa czcionka
Kontrast klasyczny

Data ostatniej aktualizacji: 2021-03-29