Zakład Poprawczy w Trzemesznie

“ Twoje jedzenie powinno być twoim lekarstwem”
Hipokrates

Wycieczka rowerowa 14.10.2014 r.

W dniu 14.10.2014 roku wychowankowie Kamiński Tomek i Kozikowski Patryk udali się na wycieczkę rowerową wraz z opiekunami panem Sławomirem Grześkowiakiem i dyrektorem szkoły panem Rafałem Stefańskim w ramach innowacji pedagogicznej ,,Poznaj swój kraj, poznaj swoją okolicę".
czytaj więcej

Kolejny trening bokserski 07.10.2014 r.

W dniu 07.10.2014 r. zajrzeliśmy z aparatem fotograficznym na kolejny trening bokserski w ramach programu pedagogiczno-eksperymentalno-wychowawczego "Kształtowanie pozytywnej osobowości poprzez uprawianie sportów walki- boksu".
czytaj więcej

Jesienny Turniej Piłki Siatkowej 2014

Dnia 05.10.2014r. odbył się Międzygrupowy Turniej w Piłkę Siatkową w ramach cyklicznego Jesiennego Turnieju Gier Zespołowych, który obejmuje międzygrupową rywalizację w piłkę siatkową, piłkę koszykową i piłkę nożną.
czytaj więcej

Pierwsza sesja zajęć boksu

Zajęciami w dniu 03.10.2014r. zainaugurowany został program pedagogiczno-eksperymentalno-wychowawczy „Kształtowanie pozytywnej osobowości poprzez uprawianie sportów walki – boksu”.
czytaj więcej

Układ zamknięty - Teatr Kurtyna

W dniu 23 września w Zakładzie Poprawczym w Trzemesznie gościł "Teatr Kurtyna" ze spektaklem pt. „Układ zamknięty”, który opowiadał historię nastoletniego Krzysztofa, który opiekuje się chorą psychicznie matką, jego ojciec odsiaduje wyrok więzienia za stosowanie przemocy w rodzinie.
czytaj więcej

Informacje dotyczące przedsięwzięcia służącego poprawie efektywności energetycznej

Termoizolacja obiektów użyteczności publicznej zakup urządzeń o niskim zużyciu energii, wymiana źródeł światła w punktach świetlnych na energooszczędne
czytaj więcej
Znaleziono 386 wiadomości