Zakład Poprawczy w Trzemesznie

“ Kłopot z życiem polega na tym, że nie ma okazji go przećwiczyć i od razu robi się to na poważnie. ”
Terry Pratchett

Brązowa medalistka Mistrzostw Europy w boksie Karolina Koszela w Zakładzie Poprawczym w Trzemesznie

W dniu 21 listopada odbyło się spotkanie z ciekawym człowiekiem-człowiekiem sukcesu wielokrotną Mistrzynią Polski w boksie Karoliną Koszelą.
czytaj więcej

Wycieczka krajoznawczo-historyczna do Bydgoszczy

W dniu 26 października pod opieką wychowawców Łukasz Staszewskiego i Przemysława Budziszewskiego odbyła się wycieczka do miasta Bydgoszczy z wychowankiem Hubertem, który brał w niej udział ze względu na nagrodę, którą otrzymał za zaangażowanie w pracach na rzecz zakładu, uczestniczenie czynnie w życiu placówki oraz dobre zachowanie.
czytaj więcej

PROFILAKTYKA POPRZEZ SZTUKĘ

W dniu 23 października 2012 roku gościliśmy w naszym zakładzie krakowskich artystów z grupy teatralnej „Kurtyna”, grupy która w swoich przedstawieniach zajmuje się działalnością profilaktyczną dotyczącą różnych dziedzin życia.
czytaj więcej

Wycieczka przedmiotowa z historii

W dniu 18 października 2012r. wychowanek Marcin pod opieką wychowawcy Tomasz Michalaka oraz nauczyciela Janusza Częstochowskiego pojechali do Gniezna do kina „Helios” na film pod tytułem „Bitwa pod Wiedniem”.
czytaj więcej

Wyjazd na seans filmowy do kina w Gnieźnie 12.10.2012r.

W dniu 12.10.2012r. dwóch wychowanków Kamil i Jakub wraz z dwoma wychowawcami mieli możliwość uczestnictwa w seansie filmowym w kinie w Gnieźnie. Podopieczni wybrali film, który stał się przebojem kinowym we Francji pt. „Na tropie Marsupilami”.
czytaj więcej

Wycieczka krajoznawcza do Inowrocławia

W dniu 15.10.2012r. odbyła się wycieczka do Inowrocławia . Sebastian wraz z wychowawcami Łukaszem I Arturem miał możliwość zobaczenia głównych atrakcji turystycznych Inowrocławia takich jak park uzdrowiskowy „Solanki”, „Tężnie”, główny deptak „Królówkę” oraz rynek, na którym mieliśmy okazję zobaczyć wizualizacji fontanny...
czytaj więcej
Znaleziono 427 wiadomości

Kontakt

ZP w Trzemesznie
62-240 Trzemeszno
ul. Adama Mickiewicza 35

P.o. dyrektora ZP:
Rafał Stefański

call61 41 54 259

Fax: 61 42 90 309

sekretariat@trzemeszno.zp.gov.pl

Większa czcionka
Kontrast klasyczny

Data ostatniej aktualizacji: 2021-03-29