Zakład Poprawczy w Trzemesznie

“ Różnica między niemożliwym a możliwym leży w ludzkiej determinacji. ”
Tommy Lasorda

Słowa nauczają, a przykłady pociągają

Wielki Post, który przeżywamy, jest dobrą okazją do głębokiej rewizji swojego życia, jest czasem spojrzenia we własne serce. Jest on w końcu czasem nawrócenia.
czytaj więcej

Spotkanie z podróżnikiem Mariuszem Kurcem

Dnia 19 marca 2012 roku w Zakładzie Poprawczym w Trzemesznie odbyło się kolejne spotkanie z cyklu „Spotkań z Ciekawymi Ludźmi”, na którym gościł znany podróżnik pan Mariusz Kurc.
czytaj więcej

Turniej Gier Stolikowych 11.03.2012r.

W dniu 11 marca 2012 r. został rozegrany Turniej o Mistrzostwo Zakładu Gier Stolikowych. W Turnieju uczestniczyło 15 wychowanków, a rywalizowali oni grając zgodnie z regułami warcab klasycznych, zwanych także brazylijskimi. Gra warcaby klasyczne jest rozgrywana na planszy 8x8 pól pokolorowanych na przemian na kolor jasny i ciemny....
czytaj więcej

„Kobieto! puchu marny! ty wietrzna istoto! Postaci twojej zazdroszczą anieli (...)" Adam Mickiewicz

Dzień Kobiet istniał już w starożytnym Rzymie, świętowały go gospodynie domowe (…) Tyle z historii- wystarczy. 8 marca 2012 roku, chcąc wyrazić wdzięczność kobietom, które są ozdobą naszego zakładu, grupa wychowanków działająca w kole teatralnym „Nad niebem”, przygotowała program artystyczny adresowany...
czytaj więcej

KURS NA DOBRĄ ROBOTĘ

W dniach 09.12.2011 – 14.02.2012 odbył się kurs układania glazury i terakoty przeprowadzony w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
czytaj więcej

Drużynowe Mistrzostwa Zakładu w konkursie „ KALAMBURY”

Dnia 26.02.2012 w świetlicy grupy czwartej zorganizowałem dla wychowanków konkurs „Kalambury”. Konkurs ten cieszy się dużym zainteresowaniem wśród wychowanków ponieważ dostarcza dużo emocji oraz dobrej zabawy.
czytaj więcej
Znaleziono 386 wiadomości