Zakład Poprawczy w Trzemesznie

“ Różnica między niemożliwym a możliwym leży w ludzkiej determinacji. ”
Tommy Lasorda

„TERMY MALTAŃSKIE” W POZNANIU

Wycieczka odbyła się w dniu 15 kwietnia 2016roku z udziałem wychowanka Krzysztofa pod opieką wychowawców Łukasza i Krzysztofa. Celem wycieczki było aktywizowanie podopiecznego a przede wszystkim nagrodzeniem za właściwe zachowanie.
czytaj więcej

Co zrobić po opuszczeniu Zakładu?

Co zrobić po opuszczeniu Zakładu? Jak ułożyć sobie życie? Tego typu pytania najczęściej zadają sobie wychowankowie zwłaszcza ci, którzy w najbliższym czasie mają opuścić Zakład Poprawczy.
czytaj więcej

WYCIECZKA DO WARSZAWY W RAMACH KOŁA FILMOWO-FOTOGRAFICZNEGO

Wycieczka odbyła się w dniu 5 kwietnia 2016 roku z udziałem wychowanka Daniela pod opieką wychowawców Łukasza i Tomasza. Celem wycieczki było zdobycie materiałów do realizacji projektów filmowych i fotograficznych, a przy okazji poznanie ważnych zabytków stolicy.
czytaj więcej

Spotkanie z mistrzem triatlonu

W dniu 21 marca 2016r.odbyło się w ramach cyklu spotkań z ciekawymi ludźmi spotkanie z Mistrzem Świata w triatlonie Panem Jerzym Górskim.
czytaj więcej

Wystroje Wielkanocne Internatu

Jak co roku w okresie Świąt Wielkanocnych internat zmienił się nie do poznania za sprawą konkursu na najlepiej udekorowaną grupę internatową.
czytaj więcej

Informacje dotyczące przedsięwzięcia służącego poprawie efektywności energetycznej

Termoizolacja obiektów użyteczności publicznej zakup urządzeń o niskim zużyciu energii, wymiana źródeł światła w punktach świetlnych na energooszczędne
czytaj więcej
Znaleziono 386 wiadomości