Zakład Poprawczy w Trzemesznie

“Pamięć o przeszłości oznacza zaangażowanie w przyszłość”
Jan Paweł II

STOLICA KUJAW ZACHODNICH - INOWROCŁAW

W minionym miesiącu odbyła się wycieczka do Inowrocławia z udziałem wychowanka Dominika pod opieką wychowawców Łukasza i Krzysztofa. Celem wycieczki było zdobycie materiałów do realizacji projektów filmowych i fotograficznych, a przy okazji poznanie ważnych zabytków i miejsc Inowrocławia.
czytaj więcej

TAK. POMAGAM!

W dniu 8.12.2017 r. Mateusz i Wojtek, jako wolontariusze wzięli udział w akcji CARITAS Archidiecezji Gnieźnieńskiej „Tak. Pomagam!”.
czytaj więcej

Auschwitz, Birkenau i Monowitz - Oświęcim, Brzezinka i Monowice

Wycieczka odbyła się w dniu 4 grudnia 2017 roku z udziałem wychowanków Mateusza i Oskara. Organizatorem wyjazdu był wychowawca Łukasz Staszewski. Wyjazd zorganizowany został w ramach projektu „Poznaj swój kraj – Poznaj najbliższą okolice”.
czytaj więcej

SZLAK PIASTOWSKI - MOGILNO

W listopadzie podopieczny naszego Zakładu miał okazję zwiedzić i dowiedzieć się kilka nowych ciekawostek na temat jego miasta rodzinnego Mogilna. Wyjazd został zorganizowany w ramach projektu „Poznaj swój kraj – Poznaj najbliższą okolice” przez wychowawców Krzysztofa i Łukasza.
czytaj więcej

Zbiórka pieniędzy na na operację Kornela Kosińskiego

W hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Trzemesznie odbyła się akcja, mająca na celu zebranie odpowiedniej kwoty na operację Kornela Kosińskiego
czytaj więcej

TEATR KURTYNA PRZESTRZEGA PRZED DOPALACZAMI

W dniu 10 listopada gościliśmy w naszym zakładzie aktorów Teatru Kurtyna z Krakowa. Artyści zaprezentowali spektakl profilaktyczny dotyczący zażywania dopalaczy i skutków z tego wynikających zarówno w sferze społecznej jak i zdrowotnej.
czytaj więcej
Znaleziono 386 wiadomości