Zakład Poprawczy w Trzemesznie

“Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą”
Św. Augustyn

Środowiskowy Turniej Halowej Piłki Nożnej Szkół Ponadgimnazjalnych o Puchar Dyrektora Zakładu Poprawczego w Trzemesznie

Dnia 14.05.2014r. w sali sportowej naszego zakładu, odbył się Środowiskowy Turniej Halowej Piłki Nożnej Szkół Ponadgimnazjalnych o Puchar Dyrektora Zakładu. Udział w zawodach wzięły cztery drużyny –reprezentacje: Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 2 im. Janusza Kusocińskiego w Gnieźnie, Zespołu Szkół Ogólnokształcących i...
czytaj więcej

Konkurs recytatorski

14.05.2014 roku naszej szkole odbył się konkurs recytatorski. W konkursie wzięło udział 5 wychowanków recytujących wybrane przez siebie wiersze, zaakceptowane przez jury konkursu.
czytaj więcej

Drużynowy Turniej w Tenisie Stołowym

W dniu 01.05.2014r.w naszej placówce został zorganizowany dla naszych wychowanków Drużynowy Turniej w Tenisie Stołowym, w którym uczestniczyło po dwóch reprezentantów z każdej grupy.
czytaj więcej

III Amatorskie Mistrzostwa Strong Man Zakładów Poprawczych i Schronisk dla Nieletnich Okręgu Poznańskiego

W dniu 24.04.2014 po raz kolejny Zakład Poprawczy w Trzemesznie gościł młodych siłaczy. Do udziału w III Amatorskich Mistrzostwach Strong Man Zakładów Poprawczych i Schronisk dla Nieletnich przystąpiło 12 zawodników z 5 placówek. Po raz kolejny dopisała nam pogoda. W promieniach wiosennego słońca zawodnicy przystąpili do zmagań w...
czytaj więcej

Sprawozdanie z Wielkanocnego Indywidualnego Turnieju Sprawnościowego

W dniu 20.04.2014r. w naszej placówce został zorganizowany dla naszych wychowanków Wielkanocny Indywidualny Turniej Sprawnościowy, w którym uczestniczyli wszyscy wychowankowie przebywający w tym czasie w zakładzie.
czytaj więcej
Znaleziono 449 wiadomości

Kontakt

ZP w Trzemesznie
62-240 Trzemeszno
ul. Adama Mickiewicza 35

P.o. dyrektora ZP:
mgr Łukasz Staszewski

call61 41 54 259

Fax: 61 42 90 309

sekretariat@trzemeszno.zp.gov.pl

Większa czcionka
Kontrast klasyczny

Data ostatniej aktualizacji: 2021-03-29