Zakład Poprawczy w Trzemesznie

“ Różnica między niemożliwym a możliwym leży w ludzkiej determinacji. ”
Tommy Lasorda

Zakładowy Turniej Kalambury

W dniu 02.03.br. odbył się Zakładowy Turniej Kalambury. Kalambury to drużynowa gra towarzyska. Zasadniczym elementem zabawy jest odgadywanie haseł. W każdej kolejce każda drużyna odgaduje hasło lub hasła, przedstawiane przez jednego z członków drużyny.
czytaj więcej

Utracone Marzenia

Głównym tematem spektaklu „Utracone marzenia” przedstawionego przez współpracujący z nami od dawna „TEATR KURTYNA” z Krakowa, był alkohol, który bywa nadużywany przez młodzież. Pity nierozsądnie w różnych miejscach i okolicznościach często powoduje tragiczne w skutkach zdarzenia.
czytaj więcej

MIŁOŚĆ NIE JEDNO MA IMIĘ

W dniu 24 stycznia, odwiedził nas teatr z Krakowa z przedstawieniem "Miłość nie jedno ma imię". Przedstawienie pokazało nam co jest tak naprawdę najważniejsze w miłości.
czytaj więcej

Wizerunek Na Start

24 lutego 2014 wychowankowie Damian i Bartłomiej brali udział w Imprezie Sportowej „ Wizerunek Na Start”. Była to impreza w ramach cyklu integracyjno- rekreacyjnych imprez sportowych z udziałem wychowanków placówek dla nieletnich i uczniów szkół lokalnych w projekcie Ministerstwa Sprawiedliwości. Impreza odbywała się w hali...
czytaj więcej

Prace remontowe w pomieszczeniu siłowni

Na przełomie listopada i grudnia 2013 roku dokonano remontu w pomieszczeniu siłowni oraz zakupiono nowy sprzęt przeznaczony do ćwiczeń. Zakres prac dotyczył
czytaj więcej

Siema Adamie!

Dnia 12.01.2014 wychowanek Adam K. pod opieką wychowawców p. Jankowskiego i p. Staszewskiego brał udział w 22 Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
czytaj więcej
Znaleziono 437 wiadomości

Kontakt

ZP w Trzemesznie
62-240 Trzemeszno
ul. Adama Mickiewicza 35

P.o. dyrektora ZP:
mgr Łukasz Staszewski

call61 41 54 259

Fax: 61 42 90 309

sekretariat@trzemeszno.zp.gov.pl

Większa czcionka
Kontrast klasyczny

Data ostatniej aktualizacji: 2021-03-29