Zakład Poprawczy w Trzemesznie

“ Nie daj się zarazić, nie podawaj czyjegoś zdania za własne, myśl lepiej sam.”
Georg Christoph Lichtenberg

Wycieczka do Ośrodka Edukacji Ekologicznej i Rekreacji w Cielimowie

W dniu 28.09.2013 r. wychowanek Tomasz, wraz z opiekunami Przemkiem i Michałem udali się do Ośrodka Edukacji Ekologicznej i Rekreacji w Cielimowie.
czytaj więcej

Profilaktyka poprzez sztukę teatralną

W dniu 17 września 2013 roku gościliśmy w naszym zakładzie krakowskich artystów z grupy teatralnej „Kurtyna”. Grupa ta w swoich przedstawieniach zajmuje się działalnością profilaktyczną dotyczącą różnych dziedzin życia.
czytaj więcej

Sprawozdanie z wycieczki do Lichenia

W dniu 13.09.2013r. w ramach nagrody za zaangażowanie podczas prac remontowo-modernizacyjnych w okresie wakacyjnym wychowanek naszego Zakładu pod opieka wychowawców wyjechał na wycieczkę do Sanktuarium Maryjnego w Licheniu.
czytaj więcej

Wycieczka rowerowa do Duszna

W dniu 10.09.2013 r. wychowankowie naszej placówki Hubert i Paweł wraz z Dyrektorem i Zastępcą Dyrektora placówki udali się na wycieczkę rowerową.
czytaj więcej

Remonty Lato 2013

Okres letni, z uwagi na przerwę w nauce szkolnej i urlopy jest zazwyczaj w placówce czasem w którym prowadzone są niezbędne remonty i modernizacje.
czytaj więcej

Wycieczka do kina "Helios"

W dniu 5 września wychowanek Damian pod opieką wychowawcy Tomasza oraz Łukasza pojechali do kina „Helios” na film pod tytułem „Samoloty”.
czytaj więcej
Znaleziono 386 wiadomości