Zakład Poprawczy w Trzemesznie

“Jeśli potrafisz o czymś marzyć, to potrafisz także tego dokonać. ”
Walt Disney

KOMUNIKAT

Dyrektor Zakładu Poprawczego w Trzemesznie informuje, iż w związku z zagrożeniem związanym z zakażeniem koronawirusem, w celu ograniczenia możliwości dróg zakażenia i zapewnienia bezpieczeństwa wychowankom, od dziś do odwołania wstrzymuję odwiedziny wychowanków i przyjmowanie paczek.
czytaj więcej

WYCIECZKA DO BĘDZINA

W ramach programu ,,Poznaj swój, kraj, poznaj najbliższą okolicę” w dniu 1.03.2020 wychowanek Gino wraz z wychowawcami p. Grzegorzem, p. Sławomirem i p. Michałem udali się na wycieczkę do Będzina.
czytaj więcej

MIŁOŚĆ DOBRA NA WSZYSTKO

W dniu 28.02.2020 roku w zakładowej stołówce odbył się program artystyczny pt. ,,Miłość dobra na wszystko” .Było to kolejne wspólne przedsięwzięcie wychowanków zakładu i uczennic z ościennych szkół średnich.
czytaj więcej

WIZYTA SZCZENIAKA CANE CORSO

W dniu 27.02.2020 r. naszych chłopców odwiedził szczeniak rasy Cane Corso.
czytaj więcej

CZY TO CZARY?

W dniu 18 lutego 2020 roku odbyło się w naszej placówce spotkanie - w ramach cyklu spotkań z ciekawym człowiekiem - z Panem Januszem Popielem – iluzjonistą.
czytaj więcej

Sprawozdanie z wykonania planu działaności za rok 2019.

W załączonym raporcie zawarte zostało Sprawozdanie z wykonania planu działalności Zakładu Poprawczego w Trzemesznie oraz Oświadczenie o stanie kontroli zarządczej Dyrektora za rok 2019.
czytaj więcej
Znaleziono 386 wiadomości