Zakład Poprawczy w Trzemesznie

“Pamięć o przeszłości oznacza zaangażowanie w przyszłość”
Jan Paweł II

Resocjalizacja poprzez sport w Zakładzie

Wychowanek Zakładu Poprawczego w Trzemesznie Hubert Laskowski zaliczył debiut w rozgrywkach IV ligi wielkopolskiej grając w drużynie Zjednoczonych Trzemeszno.
czytaj więcej

Wycieczka Rowerowa 10 maja

W dniu 10.5.2016 odbyła się wycieczka rowerowa w ramach innowacji ,,POZNAJ SWÓJ KRAJ, POZNAJ NAJBLIŻSZĄ OKOLICĘ" . Uczestnikami był wychowankowie gimnazjum Dominik i Radosław pod opieką wychowawców p. Sławomira Grześkowiaka i p. Rafała Stefańskiego.
czytaj więcej

V Mistrzostwa Strong Man Okręgu Poznańskiego dla Wychowanków Zakładów Poprawczych i Schronisk dla nieletnich

Jak co roku wiosną do Zakładu Poprawczego w Trzemesznie przyjeżdżają siłacze amatorzy aby wyłonić spośród siebie tego najsilniejszego. Tegoroczne zawody odbyły się 28 kwietnia2016r.
czytaj więcej

Stadnina Koni w Lubiniu

W dniu 06-05-2016r. w ramach programu „Kontakt ze zwierzętami i możliwość bycia lepszym” wychowankowie Hubert i Radek brali udział w wyjeździe do Ośrodka Jeździeckiego w Lubiniu. Było to już trzecie spotkanie w zaprzyjaźnionej stajni w tym roku szkolnym.
czytaj więcej

SZTAFETA TRZEŹWOŚCI TRZEMESZNO-WITKOWO 2016

Sztafeta odbyła się w dniu 24 kwietnia 2016 roku z udziałem wychowanków Krzysztofa i Huberta pod opieką dyrektora i jednego z wychowawców. Celem Sztafety Trzeźwości jest promowanie zdrowego trybu życia.
czytaj więcej

Środowiskowy Turniej Tenisa Stołowego

W dniu 21.04.2016r. w Hali Sportowej Naszego Zakładu odbył się Środowiskowy Turniej Tenisa Stołowego. Do zawodów przystąpiły reprezentacje: Gimnazjum w Trzemesznie, Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Trzemesznie oraz oczywiście Reprezentacja Wychowanków Naszego Zakładu.
czytaj więcej
Znaleziono 386 wiadomości