Zakład Poprawczy w Trzemesznie

“ Twoje jedzenie powinno być twoim lekarstwem”
Hipokrates

Futbol Amerykański w Zakładzie

Dnia 5 marca 2015 roku w naszym zakładzie gościliśmy utytułowaną drużynę Futbolu Amerykańskiego-Husarię Szczecin na czele z kapitanem Panem Piotrem Roszakiem
czytaj więcej

Realizacje krajowego planu działań dotyczących efektywności energetycznej

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przedsięwzięciami służącymi poprawie efektywności energetycznej przeprowadzonymi w 2014r przez Zakład Poprawczy w Trzemesznie.
czytaj więcej

Rusza przetarg na przebudowę kotłowni wraz z wykonaniem przyłącza gazu

zapraszamy do składania ofert w trybie przetargu nieograniczonego na realizację przedsięwzięcia „Przebudowę kotłowni wraz z wykonaniem przyłącza gazu, termomodernizacja hali sportowej i garaży Zakładu Poprawczego w Trzemesznie „
czytaj więcej

Środowiskowy Turniej Tenisa Stołowego

W dniu 12.02.2015r. w Hali Sportowej Naszego Zakładu odbył się Środowiskowy Turniej Tenisa Stołowego. Do zawodów przystąpiły reprezentacje Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Trzemesznie, Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Strzelnie oraz oczywiście Reprezentacja Wychowanków Naszego Zakładu.
czytaj więcej

"Dlaczego Milczeliście?" Przedstawienie teatralne

W dniu 04.02.2015 r. w Zakładzie Poprawczym w Trzemesznie odbyło sie kolejne przedstawienie teatru "Kurtyna" z Krakowa.
czytaj więcej

Indywidualny Turniej o Mistrzostwo Zakładu w Badmintonie

W dniu 25.12.2014r. zorganizowano dla naszych wychowanków przebywających w okresie świątecznym w placówce Indywidualny Turniej o Mistrzostwo Zakładu w Badmintonie.
czytaj więcej
Znaleziono 386 wiadomości