Zakład Poprawczy w Trzemesznie

“ Nie daj się zarazić, nie podawaj czyjegoś zdania za własne, myśl lepiej sam.”
Georg Christoph Lichtenberg

Konkurs recytatorski

W dniu 17.05.2016 r. odbyła się kolejna edycja konkursu recytatorskiego. Wychowankowie, którzy zgłosili sie do konkursu interpretowali wiersze polskich poetów, wybrane przez siebie i zaakceptowane przez jury.
czytaj więcej

Resocjalizacja poprzez sport w Zakładzie

Wychowanek Zakładu Poprawczego w Trzemesznie Hubert Laskowski zaliczył debiut w rozgrywkach IV ligi wielkopolskiej grając w drużynie Zjednoczonych Trzemeszno.
czytaj więcej

Wycieczka Rowerowa 10 maja

W dniu 10.5.2016 odbyła się wycieczka rowerowa w ramach innowacji ,,POZNAJ SWÓJ KRAJ, POZNAJ NAJBLIŻSZĄ OKOLICĘ" . Uczestnikami był wychowankowie gimnazjum Dominik i Radosław pod opieką wychowawców p. Sławomira Grześkowiaka i p. Rafała Stefańskiego.
czytaj więcej

V Mistrzostwa Strong Man Okręgu Poznańskiego dla Wychowanków Zakładów Poprawczych i Schronisk dla nieletnich

Jak co roku wiosną do Zakładu Poprawczego w Trzemesznie przyjeżdżają siłacze amatorzy aby wyłonić spośród siebie tego najsilniejszego. Tegoroczne zawody odbyły się 28 kwietnia2016r.
czytaj więcej

Stadnina Koni w Lubiniu

W dniu 06-05-2016r. w ramach programu „Kontakt ze zwierzętami i możliwość bycia lepszym” wychowankowie Hubert i Radek brali udział w wyjeździe do Ośrodka Jeździeckiego w Lubiniu. Było to już trzecie spotkanie w zaprzyjaźnionej stajni w tym roku szkolnym.
czytaj więcej

SZTAFETA TRZEŹWOŚCI TRZEMESZNO-WITKOWO 2016

Sztafeta odbyła się w dniu 24 kwietnia 2016 roku z udziałem wychowanków Krzysztofa i Huberta pod opieką dyrektora i jednego z wychowawców. Celem Sztafety Trzeźwości jest promowanie zdrowego trybu życia.
czytaj więcej
Znaleziono 423 wiadomości

Kontakt

ZP w Trzemesznie
62-240 Trzemeszno
ul. Adama Mickiewicza 35

Dyrektor ZP:
mgr Grzegorz Grzegorek

call61 41 54 259

Fax: 61 42 90 309

sekretariat@trzemeszno.zp.gov.pl

Większa czcionka
Kontrast klasyczny

Data ostatniej aktualizacji: 2021-03-29