Zakład Poprawczy w Trzemesznie

“Życie to raj, do którego klucze są w naszych rękach. ”
Fiodor Dostojewski

Wiosenny Turniej Piłki Siatkowej

Dnia 23.03.2014r. odbył się Międzygrupowy Turniej w Piłkę Siatkową w ramach cyklicznego Wiosennego Turnieju Gier Zespołowych, który obejmuje międzygrupową rywalizację w piłkę siatkową, piłkę koszykową i piłkę nożną.
czytaj więcej

Zakładowy Turniej Kalambury

W dniu 02.03.br. odbył się Zakładowy Turniej Kalambury. Kalambury to drużynowa gra towarzyska. Zasadniczym elementem zabawy jest odgadywanie haseł. W każdej kolejce każda drużyna odgaduje hasło lub hasła, przedstawiane przez jednego z członków drużyny.
czytaj więcej

Utracone Marzenia

Głównym tematem spektaklu „Utracone marzenia” przedstawionego przez współpracujący z nami od dawna „TEATR KURTYNA” z Krakowa, był alkohol, który bywa nadużywany przez młodzież. Pity nierozsądnie w różnych miejscach i okolicznościach często powoduje tragiczne w skutkach zdarzenia.
czytaj więcej

MIŁOŚĆ NIE JEDNO MA IMIĘ

W dniu 24 stycznia, odwiedził nas teatr z Krakowa z przedstawieniem "Miłość nie jedno ma imię". Przedstawienie pokazało nam co jest tak naprawdę najważniejsze w miłości.
czytaj więcej

Wizerunek Na Start

24 lutego 2014 wychowankowie Damian i Bartłomiej brali udział w Imprezie Sportowej „ Wizerunek Na Start”. Była to impreza w ramach cyklu integracyjno- rekreacyjnych imprez sportowych z udziałem wychowanków placówek dla nieletnich i uczniów szkół lokalnych w projekcie Ministerstwa Sprawiedliwości. Impreza odbywała się w hali...
czytaj więcej

Prace remontowe w pomieszczeniu siłowni

Na przełomie listopada i grudnia 2013 roku dokonano remontu w pomieszczeniu siłowni oraz zakupiono nowy sprzęt przeznaczony do ćwiczeń. Zakres prac dotyczył
czytaj więcej
Znaleziono 444 wiadomości

Kontakt

ZP w Trzemesznie
62-240 Trzemeszno
ul. Adama Mickiewicza 35

P.o. dyrektora ZP:
mgr Łukasz Staszewski

call61 41 54 259

Fax: 61 42 90 309

sekretariat@trzemeszno.zp.gov.pl

Większa czcionka
Kontrast klasyczny

Data ostatniej aktualizacji: 2021-03-29