Zakład Poprawczy w Trzemesznie

“Pamięć o przeszłości oznacza zaangażowanie w przyszłość”
Jan Paweł II

Pomnik ofiar II wojny światowej w Trzemesznie

Wychowankowie Naszego zakładu opiekują się zbiorowa mogiłą ofiar II wojny światowej która znajduje się na pobliskim cmentarzu. Systematycznie sprzątają oraz odnawiają ww. pomnik. Przez te prace chcemy oddać hołd tym ludziom, którzy poświęcili swoje życie za wolność naszego kraju, naszego miasta- Trzemeszna. Pomięć o tych ludziach...
czytaj więcej

Podziękowania

Podziękowania, za opiekę nad miejscami walk i męczeństwa oraz trwałe upamiętnianie związanych z tymi miejscami faktów, wydarzeń i postaci.
czytaj więcej

WIEKANOCNY KONKURS PLASTYCZNY

W dniu 18 marca 2012 roku w naszej placówce odbył się Konkurs Plastyczny. Tematem konkursu było wykonanie kartki okolicznościowej z okazji Świąt Wielkanocnych.
czytaj więcej

Słowa nauczają, a przykłady pociągają

Wielki Post, który przeżywamy, jest dobrą okazją do głębokiej rewizji swojego życia, jest czasem spojrzenia we własne serce. Jest on w końcu czasem nawrócenia.
czytaj więcej

Spotkanie z podróżnikiem Mariuszem Kurcem

Dnia 19 marca 2012 roku w Zakładzie Poprawczym w Trzemesznie odbyło się kolejne spotkanie z cyklu „Spotkań z Ciekawymi Ludźmi”, na którym gościł znany podróżnik pan Mariusz Kurc.
czytaj więcej

Turniej Gier Stolikowych 11.03.2012r.

W dniu 11 marca 2012 r. został rozegrany Turniej o Mistrzostwo Zakładu Gier Stolikowych. W Turnieju uczestniczyło 15 wychowanków, a rywalizowali oni grając zgodnie z regułami warcab klasycznych, zwanych także brazylijskimi. Gra warcaby klasyczne jest rozgrywana na planszy 8x8 pól pokolorowanych na przemian na kolor jasny i ciemny....
czytaj więcej
Znaleziono 431 wiadomości

Kontakt

ZP w Trzemesznie
62-240 Trzemeszno
ul. Adama Mickiewicza 35

P.o. dyrektora ZP:
Łukasz Staszewski

call61 41 54 259

Fax: 61 42 90 309

sekretariat@trzemeszno.zp.gov.pl

Większa czcionka
Kontrast klasyczny

Data ostatniej aktualizacji: 2021-03-29