Zakład Poprawczy w Trzemesznie

“ Różnica między niemożliwym a możliwym leży w ludzkiej determinacji. ”
Tommy Lasorda

Poznaj swój kraj, poznaj swoją okolicę - Gniezno

W dniu 14-06-2016 r w ramach projektu edukacyjnego ,,Poznaj swój kraj, poznaj swoją okolicę" wychowankowie Radek i Dominik uczestniczyli w wycieczce do Gniezna.
czytaj więcej

„Alibi” - przedstawienie teatralne

W dniu 7.06.2016 r. w placówce odbył się spektakl profilaktyczny pt. „Alibi” zrealizowany przez grupę teatralną "Kurtyna".
czytaj więcej

BYĆ ŻOŁNIERZEM

Ruszyły przygotowania do II Edycji Projektu „Być Żołnierzem”. W tym celu w dniu 4.06.2016r. Krzysztof wychowanek który podjął się udziału w projekcie wraz wychowawcą odpowiedzialnym za przebieg projektu udali się do Jednostki Strzeleckiej we Włocławku.
czytaj więcej

Dzień Sportu

Corocznie w naszym zakładzie Międzynarodowy Dzień Dziecka uświetniany jest organizowaniem dla wychowanków imprezy sportowej pod hasłem „Dzień Sportu”.
czytaj więcej

PIERWSZE CHWILE NA WOLNOŚCI 18.05.2016

W związku z opuszczeniem przez wychowanka Zakładu Poprawczego w Trzemesznie w dniu 18.05.2016 r. i tym samym skreślenia z ewidencji zakładu ze względu na ukończenie przez niego 21 lat.
czytaj więcej

Konkurs recytatorski

W dniu 17.05.2016 r. odbyła się kolejna edycja konkursu recytatorskiego. Wychowankowie, którzy zgłosili sie do konkursu interpretowali wiersze polskich poetów, wybrane przez siebie i zaakceptowane przez jury.
czytaj więcej
Znaleziono 386 wiadomości