Zakład Poprawczy w Trzemesznie

“ Nie daj się zarazić, nie podawaj czyjegoś zdania za własne, myśl lepiej sam.”
Georg Christoph Lichtenberg

Na pomoc sześciomiesięcznemu Franciszkowi Lorkowi

W dniu 07.11.2012r. na własną prośbę, którą zaakceptował Dyrektor Zakładu mgr Grzegorz Grzegorek wychowanek naszej placówki Jakub postanowił oddać krew potrzebującym tej krwi w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Gnieźnie.
czytaj więcej

Brązowa medalistka Mistrzostw Europy w boksie Karolina Koszela w Zakładzie Poprawczym w Trzemesznie

W dniu 21 listopada odbyło się spotkanie z ciekawym człowiekiem-człowiekiem sukcesu wielokrotną Mistrzynią Polski w boksie Karoliną Koszelą.
czytaj więcej

Wycieczka krajoznawczo-historyczna do Bydgoszczy

W dniu 26 października pod opieką wychowawców Łukasz Staszewskiego i Przemysława Budziszewskiego odbyła się wycieczka do miasta Bydgoszczy z wychowankiem Hubertem, który brał w niej udział ze względu na nagrodę, którą otrzymał za zaangażowanie w pracach na rzecz zakładu, uczestniczenie czynnie w życiu placówki oraz dobre zachowanie.
czytaj więcej

PROFILAKTYKA POPRZEZ SZTUKĘ

W dniu 23 października 2012 roku gościliśmy w naszym zakładzie krakowskich artystów z grupy teatralnej „Kurtyna”, grupy która w swoich przedstawieniach zajmuje się działalnością profilaktyczną dotyczącą różnych dziedzin życia.
czytaj więcej

Wycieczka przedmiotowa z historii

W dniu 18 października 2012r. wychowanek Marcin pod opieką wychowawcy Tomasz Michalaka oraz nauczyciela Janusza Częstochowskiego pojechali do Gniezna do kina „Helios” na film pod tytułem „Bitwa pod Wiedniem”.
czytaj więcej

Wyjazd na seans filmowy do kina w Gnieźnie 12.10.2012r.

W dniu 12.10.2012r. dwóch wychowanków Kamil i Jakub wraz z dwoma wychowawcami mieli możliwość uczestnictwa w seansie filmowym w kinie w Gnieźnie. Podopieczni wybrali film, który stał się przebojem kinowym we Francji pt. „Na tropie Marsupilami”.
czytaj więcej
Znaleziono 386 wiadomości