Zakład Poprawczy w Trzemesznie

“ Najtrudniejsza rzecz w życiu, to nauczyć się, które mosty przekraczać, a które palić.”
David Russell

Mecz lektorzy kontra wychowankowie zakładu

Aktywność fizyczna to jeden z najistotniejszych elementów zdrowego stylu życia, a jej brak lub niedostateczna ilość może prowadzić do poważnych zaburzeń zdrowotnych. Wiedzą o tym wychowankowie naszego zakładu, którzy chętnie korzystają z różnego rodzaju możliwości aktywnego spędzania czasu.
czytaj więcej

HISTORIA GNIEZNA

W dniu 17.01.2013 wychowanek Tomasz udał się pod opieką wychowawców na wycieczkę do Gniezna. Była to jego pierwsza wycieczka tego typu na którą z niecierpliwością czekał od dawna.
czytaj więcej

Jasełka 2012

Jest taki dzień bardzo ciepły, choć grudniowy; dzień, zwykły dzień, w którym gasną wszelkie spory. Jest taki dzień, w którym radość wita wszystkich. Dzień, który już każdy z nas zna od kołyski (…)
czytaj więcej

Spotkanie w Warszawie zorganizowane przez Ministerstwo Sprawiedliwości w ramach Ogólnopolskich zawodów na ergometrach

W dniu 11 grudnia 2012r. byliśmy z wychowankiem Hubertem na wycieczce jednodniowej w Warszawie na podsumowaniu Ogólnopolskich zawodów na ergometrach w Centrum Sportu w Warszawie .
czytaj więcej

Jazda konna

W dniu 20.11.2012r. wychowanek Artur Pleszka w ramach przepustki pojechał na wycieczkę do Ośrodka Jeździeckiego w Lubiniu.
czytaj więcej

Wycieczka do Gniezna

W dniu 22.11.2012r. wychowanek Jakub w nagrodę za swą pracowitość i dobre zachowanie otrzymał zgodę na jednodniową przepustkę pod opieką pracowników placówki.
czytaj więcej
Znaleziono 386 wiadomości