Zakład Poprawczy w Trzemesznie

“Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą”
Św. Augustyn

Jazda konna

W dniu 20.11.2012r. wychowanek Artur Pleszka w ramach przepustki pojechał na wycieczkę do Ośrodka Jeździeckiego w Lubiniu.
czytaj więcej

Wycieczka do Gniezna

W dniu 22.11.2012r. wychowanek Jakub w nagrodę za swą pracowitość i dobre zachowanie otrzymał zgodę na jednodniową przepustkę pod opieką pracowników placówki.
czytaj więcej

Na pomoc sześciomiesięcznemu Franciszkowi Lorkowi

W dniu 07.11.2012r. na własną prośbę, którą zaakceptował Dyrektor Zakładu mgr Grzegorz Grzegorek wychowanek naszej placówki Jakub postanowił oddać krew potrzebującym tej krwi w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Gnieźnie.
czytaj więcej

Brązowa medalistka Mistrzostw Europy w boksie Karolina Koszela w Zakładzie Poprawczym w Trzemesznie

W dniu 21 listopada odbyło się spotkanie z ciekawym człowiekiem-człowiekiem sukcesu wielokrotną Mistrzynią Polski w boksie Karoliną Koszelą.
czytaj więcej

Wycieczka krajoznawczo-historyczna do Bydgoszczy

W dniu 26 października pod opieką wychowawców Łukasz Staszewskiego i Przemysława Budziszewskiego odbyła się wycieczka do miasta Bydgoszczy z wychowankiem Hubertem, który brał w niej udział ze względu na nagrodę, którą otrzymał za zaangażowanie w pracach na rzecz zakładu, uczestniczenie czynnie w życiu placówki oraz dobre zachowanie.
czytaj więcej

PROFILAKTYKA POPRZEZ SZTUKĘ

W dniu 23 października 2012 roku gościliśmy w naszym zakładzie krakowskich artystów z grupy teatralnej „Kurtyna”, grupy która w swoich przedstawieniach zajmuje się działalnością profilaktyczną dotyczącą różnych dziedzin życia.
czytaj więcej
Znaleziono 412 wiadomości

Kontakt

ZP w Trzemesznie
62-240 Trzemeszno
ul. Adama Mickiewicza 35

Dyrektor ZP:
mgr Grzegorz Grzegorek

call61 41 54 259

Fax: 61 42 90 309

sekretariat@trzemeszno.zp.gov.pl

Większa czcionka
Kontrast klasyczny

Data ostatniej aktualizacji: 2021-03-29