Zakład Poprawczy w Trzemesznie

“Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą”
Św. Augustyn

Dzień Dziecka - Dzień Sportu

Corocznie w naszym zakładzie Międzynarodowy Dzień Dziecka uświetniany jest organizowaniem dla wychowanków imprezy sportowej pod hasłem Dzień Sportu.
czytaj więcej

Przedstawienie z okazji Dnia Kobiet

W dniu 13.03.0214 r. nasza grupa teatralna wystawiła kolejne przedstawienie kabaretowe. Tym razem dobór tematyki związany był z Dniem Kobiet . Wychowankowie przygotowali program dotyczący stosunków między mężczyznami a kobietami w codziennym życiu.
czytaj więcej

Środowiskowy Turniej Halowej Piłki Nożnej Szkół Ponadgimnazjalnych o Puchar Dyrektora Zakładu Poprawczego w Trzemesznie

Dnia 14.05.2014r. w sali sportowej naszego zakładu, odbył się Środowiskowy Turniej Halowej Piłki Nożnej Szkół Ponadgimnazjalnych o Puchar Dyrektora Zakładu. Udział w zawodach wzięły cztery drużyny –reprezentacje: Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 2 im. Janusza Kusocińskiego w Gnieźnie, Zespołu Szkół Ogólnokształcących i...
czytaj więcej

Konkurs recytatorski

14.05.2014 roku naszej szkole odbył się konkurs recytatorski. W konkursie wzięło udział 5 wychowanków recytujących wybrane przez siebie wiersze, zaakceptowane przez jury konkursu.
czytaj więcej

Drużynowy Turniej w Tenisie Stołowym

W dniu 01.05.2014r.w naszej placówce został zorganizowany dla naszych wychowanków Drużynowy Turniej w Tenisie Stołowym, w którym uczestniczyło po dwóch reprezentantów z każdej grupy.
czytaj więcej

III Amatorskie Mistrzostwa Strong Man Zakładów Poprawczych i Schronisk dla Nieletnich Okręgu Poznańskiego

W dniu 24.04.2014 po raz kolejny Zakład Poprawczy w Trzemesznie gościł młodych siłaczy. Do udziału w III Amatorskich Mistrzostwach Strong Man Zakładów Poprawczych i Schronisk dla Nieletnich przystąpiło 12 zawodników z 5 placówek. Po raz kolejny dopisała nam pogoda. W promieniach wiosennego słońca zawodnicy przystąpili do zmagań w...
czytaj więcej
Znaleziono 427 wiadomości

Kontakt

ZP w Trzemesznie
62-240 Trzemeszno
ul. Adama Mickiewicza 35

P.o. dyrektora ZP:
Rafał Stefański

call61 41 54 259

Fax: 61 42 90 309

sekretariat@trzemeszno.zp.gov.pl

Większa czcionka
Kontrast klasyczny

Data ostatniej aktualizacji: 2021-03-29