Zakład Poprawczy w Trzemesznie

“ Kłopot z życiem polega na tym, że nie ma okazji go przećwiczyć i od razu robi się to na poważnie. ”
Terry Pratchett

Utracone Marzenia

Głównym tematem spektaklu „Utracone marzenia” przedstawionego przez współpracujący z nami od dawna „TEATR KURTYNA” z Krakowa, był alkohol, który bywa nadużywany przez młodzież. Pity nierozsądnie w różnych miejscach i okolicznościach często powoduje tragiczne w skutkach zdarzenia.
czytaj więcej

MIŁOŚĆ NIE JEDNO MA IMIĘ

W dniu 24 stycznia, odwiedził nas teatr z Krakowa z przedstawieniem "Miłość nie jedno ma imię". Przedstawienie pokazało nam co jest tak naprawdę najważniejsze w miłości.
czytaj więcej

Wizerunek Na Start

24 lutego 2014 wychowankowie Damian i Bartłomiej brali udział w Imprezie Sportowej „ Wizerunek Na Start”. Była to impreza w ramach cyklu integracyjno- rekreacyjnych imprez sportowych z udziałem wychowanków placówek dla nieletnich i uczniów szkół lokalnych w projekcie Ministerstwa Sprawiedliwości. Impreza odbywała się w hali...
czytaj więcej

Prace remontowe w pomieszczeniu siłowni

Na przełomie listopada i grudnia 2013 roku dokonano remontu w pomieszczeniu siłowni oraz zakupiono nowy sprzęt przeznaczony do ćwiczeń. Zakres prac dotyczył
czytaj więcej

Siema Adamie!

Dnia 12.01.2014 wychowanek Adam K. pod opieką wychowawców p. Jankowskiego i p. Staszewskiego brał udział w 22 Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
czytaj więcej

Sprawozdanie z Indywidualnego Turniej o Mistrzostwo Zakładu w Badmintonie

W dniu 25.12.2013r. zorganizowani dla naszych wychowanków przebywających w okresie świątecznym w placówce Indywidualny Turniej o Mistrzostwo Zakładu w Badmintonie.
czytaj więcej
Znaleziono 412 wiadomości

Kontakt

ZP w Trzemesznie
62-240 Trzemeszno
ul. Adama Mickiewicza 35

Dyrektor ZP:
mgr Grzegorz Grzegorek

call61 41 54 259

Fax: 61 42 90 309

sekretariat@trzemeszno.zp.gov.pl

Większa czcionka
Kontrast klasyczny

Data ostatniej aktualizacji: 2021-03-29