Zakład Poprawczy w Trzemesznie

“ Najtrudniejsza rzecz w życiu, to nauczyć się, które mosty przekraczać, a które palić.”
David Russell

Wizerunek Na Start

24 lutego 2014 wychowankowie Damian i Bartłomiej brali udział w Imprezie Sportowej „ Wizerunek Na Start”. Była to impreza w ramach cyklu integracyjno- rekreacyjnych imprez sportowych z udziałem wychowanków placówek dla nieletnich i uczniów szkół lokalnych w projekcie Ministerstwa Sprawiedliwości. Impreza odbywała się w hali...
czytaj więcej

Prace remontowe w pomieszczeniu siłowni

Na przełomie listopada i grudnia 2013 roku dokonano remontu w pomieszczeniu siłowni oraz zakupiono nowy sprzęt przeznaczony do ćwiczeń. Zakres prac dotyczył
czytaj więcej

Siema Adamie!

Dnia 12.01.2014 wychowanek Adam K. pod opieką wychowawców p. Jankowskiego i p. Staszewskiego brał udział w 22 Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
czytaj więcej

Sprawozdanie z Indywidualnego Turniej o Mistrzostwo Zakładu w Badmintonie

W dniu 25.12.2013r. zorganizowani dla naszych wychowanków przebywających w okresie świątecznym w placówce Indywidualny Turniej o Mistrzostwo Zakładu w Badmintonie.
czytaj więcej

"Bóg się rodzi, moc truchleje..." w Zakładzie Poprawczym w Trzemesznie

Zgodnie z tradycją w dniu 24 grudnia przypada wigilia Świąt Bożego Narodzenia. W tym dniu w naszych domach spotykamy się z bliskimi na uroczystej wieczerzy, składamy sobie życzenia dzieląc się opłatkiem, śpiewamy kolędy.
czytaj więcej

Jasełka w Zakładzie Porprawczym w Trzemesznie

Boże Narodzenie to czas radości i spotkania z bliskimi. W tym czasie, obdarowujemy bliskie nam osoby prezentami.
czytaj więcej
Znaleziono 386 wiadomości