Zakład Poprawczy w Trzemesznie

“ Humor to najlepsze koło ratunkowe na burze życia. ”
Wilhelm Raabe

ŚRODOWISKOWY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO

W dniu 17-03- 2017 r. odbył się w naszej placówce Środowiskowy Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Dyrektora Zakładu.
czytaj więcej

Wycieczka do Kruszwicy

W dniu 16.03.2017 wychowanek naszego zakładu brał udział w wycieczce do Kruszwicy. Wyjazd ten zorganizowany był w związku z prowadzonymi w naszej placówce projektami „Obraz świata w filmie i fotografii” oraz „Poznaj swój kraj, poznaj najbliższą okolice”.
czytaj więcej

POMOC JASIOWI

Pilnie potrzebna krew dla 4-letniego chłopca z Gniezna. 4-letni Jaś Brzòstowicz zachorował na ostrą białaczkę limfoblastyczną. Obecnie czeka go kilka przetoczeń krwi. Chłopiec pilnie potrzebuje krwi. Pomóc może każdy bez względu na grupę krwi!
czytaj więcej

Konkurs Plastyczny

W dniu 26 lutego 2017 r. odbył się w budynku internatu konkurs plastyczny. Wychowankowie mieli za zadanie narysować kartkę okolicznościową, która wiązała się z tematyką zbliżającego się DNIA KOBIET.
czytaj więcej

IMPREZA W RAMACH KOŁA FILMOWO-FOTOGRAFICZNEGO

Impreza odbyła się w dniu 16 lutego 2017 roku z udziałem wychowanka Dawida pod opieką wychowawców Łukasza i Tomasz. Celem wycieczki było aktywizowanie podopiecznego a przede wszystkim nagrodzeniem za zaangażowanie w zajęciach koła filmowo fotograficznego.
czytaj więcej

Wychowankowie na Termach Maltańskich

W dniu 13 lutego 2017r. zorganizowano wycieczkę w ramach projektów "Obraz świata w fotografii i filmie" i " Sport jako forma samorealizacji". W projekcie uczestniczyli Dominik i Damian wraz z opiekunami.
czytaj więcej
Znaleziono 386 wiadomości