Zakład Poprawczy w Trzemesznie

“Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą”
Św. Augustyn

Walory rekreacyjne ziemi mogileńskiej - kąpielisko Wiecanowo.

W dniu 26.07.2013r. odbył się wyjazd na kąpielisko w Wiecanowie.
czytaj więcej

Przemek na wycieczce w Gnieźnie

Dnia 16.07.2013r. odbyła się wycieczka do miasta Gniezna do kina „Helios”. Wychowanek obejrzał film pod tytułem „Word War Z”, w którym główną rolę grał Brad Pitt.
czytaj więcej

Wychowankowie Zakładu Poprawczego w Trzemesznie wraz z wychowawcami uczestnikami w treningu z Dariuszem Michalczewskim

W dniu 10 lipca 2013r. o godzinie 17/00 na terenie ośrodka wypoczynkowego „Jutrzenka” w Gołąbkach, odbyła się  impreza zorganizowana przez Grzegorza "Wasyla" Grabowskiego i trzemeszeński Ośrodek Sportu i Rekreacji. Głównym zaproszonym gościem, był bokser, Dariusz Michalczewski - TIGER.
czytaj więcej

Zakończenie Roku Szkolnego 2012/2013

W dniu 30 czerwca 2013r – jak jest w tradycji zakładu – odbył się kolejny zjazd rodziców, którzy w dużej liczbie przyjechali z odległych rejonów Polski.
czytaj więcej

Przedstawienia na zakończenie roku szkolnego 2012/2013

Idealista powie, że koniec czerwca smuci uczniów. Realista powie, że trudno opisać ich radość z powodu zakończenia roku szkolnego.
czytaj więcej

Środowiskowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Zakładu Poprawczego Trzemesznie

Dnia 19.06.2013r. w sali sportowej naszego zakładu, odbył się Środowiskowy Turniej Halowej Piłki Nożnej Szkół Ponadgimnazjalnych o Puchar Dyrektora Zakładu. Udział w zawodach wzięły cztery drużyny –reprezentacje: Zespołu Szkół –Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące w Trzemesznie, Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Trzemesznie,...
czytaj więcej
Znaleziono 386 wiadomości