Zakład Poprawczy w Trzemesznie

“Pamięć o przeszłości oznacza zaangażowanie w przyszłość”
Jan Paweł II

Kursujemy wózkami

W ramach kontynuacji projektu wdrożonego przez Ministerstwo Sprawiedliwości „Kształcenie zawodowe nieletnich przebywających w zakładach poprawczych i schroniskach dla nieletnich” został przeprowadzony kolejny kurs zawodowy – kierowca operator wózków jezdniowych z bezpieczną wymianą butli gazowej.
czytaj więcej

Wakacje wychowanków w Stowarzyszeniu „Centrum Edukacyjno-Wypoczynkowym” w Gaju

W roku 2012 zakład nawiązał współpracę ze Stowarzyszeniem – Centrum Edukacyjno – Wypoczynkowe „Gajówka”. Nasi dwaj wychowankowie w ramach praktycznej nauki zawodu przez okres kilku tygodni wykonywali pod nadzorem instruktora prace modernizacyjno – budowlane budynków fundacji jak i ich pomieszczeń.
czytaj więcej

Rowerami po okolicy gminy Trzemeszno

W dniu 06.09.2012r. wykorzystując ostatnie ciepłe dni lata udaliśmy się pod opieką Pana Dyrektora Zakładu Grzegorza Grzegorka oraz Dyrektora Szkoły Pana Rafała Stefańskiego na wycieczkę rowerową.
czytaj więcej

Zjazd Rodziców

Tradycyjnie – jak co roku – w niedzielę po zakończeniu roku szkolnego – w dniu 01. 07. 2012r na zaproszenie Dyrekcji Zakładu przyjechała najbliższa rodzina wychowanków.
czytaj więcej

Pan Minister Stanisław Chmielewsk w Zakładzie Poprawczym w Trzemesznie

Dzień 29 czerwca 2012r. był dniem szczególnym dla wychowanków i pracowników Zakładu Poprawczego w Trzemesznie. W tym dniu odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego, które zbiegło się w czasie z planową wizytacją sędziego nadzorującego pracę w zakładzie Panem Piotrem Kwiczorem.
czytaj więcej

Teatr „Nad Niebem” w programie „koniec roku szkolnego”

W dniu 22.06.2012 roku grupa teatralna ,, Nad niebem” przedstawiła kolejny program artystyczny pod tytułem „ koniec roku szkolnego”.
czytaj więcej
Znaleziono 427 wiadomości

Kontakt

ZP w Trzemesznie
62-240 Trzemeszno
ul. Adama Mickiewicza 35

P.o. dyrektora ZP:
Rafał Stefański

call61 41 54 259

Fax: 61 42 90 309

sekretariat@trzemeszno.zp.gov.pl

Większa czcionka
Kontrast klasyczny

Data ostatniej aktualizacji: 2021-03-29