Zakład Poprawczy w Trzemesznie

“ Nie daj się zarazić, nie podawaj czyjegoś zdania za własne, myśl lepiej sam.”
Georg Christoph Lichtenberg

Tylko dla Orląt

W dniu 16.12.2011 wychowankowie, laureaci zakładowego konkursu „Co wiem o Święcie Niepodległości” brali udział w wycieczce do 33 Bazy Lotniczej w Powidzu oraz 3 Skrzydła Lotnictwa Transportowego, które Baza zabezpiecza.
czytaj więcej

Zakład Poprawczy z Trzemeszna wicemistrzem Polski.

Zakład Poprawczy z Trzemeszna wicemistrzem Polski w Mistrzostwa Polski wychowanków zakładów poprawczych i schronisk dla nieletnich w pływaniu na ergometrach.
czytaj więcej

Spotkanie z brązowym medalistą Igrzysk Olimpijskich w Barcelonie

"Wioślarstwo sposobem na życie". W niedzielę, 27 listopada 2011 roku w Zakład Poprawczy w Trzemesznie miał zaszczyt gościć jednego z najwybitniejszych sportowców w Polsce. Trzykrotnego uczestnika Igrzysk Olimpijskich w Seulu, Barcelonie i Atlancie.
czytaj więcej

Gangsterzy odwiedzili poprawczak

Recydywista, były handlarz narkotyków i członek mafii opowiadał wychowankom Zakładu Poprawczego, jak udało mu się wrócić do normalnego życia. Wychowankowie Zakładu Poprawczego w Trzemesznie z ciekawością słuchali opowieści i piosenek o tym, jak członkom zespołu „Gangsterzy i raperzy” udało się odnaleźć właściwą drogą w życiu.
czytaj więcej

Spotkanie z brązową medalistką Mistrzostw Europy

W piątek, 18 listopada 2011roku w Zakład Poprawczy w Trzemesznie odwiedziła znana bokserka brązowa medalistka Mistrzostw Europy 2006 roku Karolina Koszela.
czytaj więcej

Jedna decyzja może zmienić życie

Właśnie o tym, jak jedna zła decyzja może sprawić, iż człowiek znajdzie się na samym dnie, mówili osadzonym w Zakładzie Poprawczym w Trzemesznie niecodzienni goście ze Stowarzyszenia Pomocy Arka Noego. - Będziemy mówić do was waszym językiem całą prawdę. Zależy nam na was i chcemy wam pomóc - zapewniał Ireneusz Siwek, lider zespołu,...
czytaj więcej
Znaleziono 386 wiadomości