Zakład Poprawczy w Trzemesznie

“ Twoje jedzenie powinno być twoim lekarstwem”
Hipokrates

Kontakt ze zwierzętami i możliwość być lepszym - to maksyma rozwijana swoich pasji.

W dniu 13-12-2015r. wychowankowie Hubert S. i Hubert P. wraz z opiekunami: Janem Popielarzem, Krzysztofem Kubiakiem i Dyrektorem Zakładu Grzegorzem Grzegorkiem brali udział w Cavaliadzie, która jak co roku odbywała się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich w Poznaniu.
czytaj więcej

Narodowe Święto Niepodległości

Polskie święto państwowe obchodzone 11 listopada dla upamiętnienia odzyskania przez Polskę niepodległości w 1918, po 123 latach zaborów (1795–1918)
czytaj więcej

Nagrody dla pracowników w zakładach poprawczych

Odznaczenia dla pracowników Zakładu Poprawczego w Trzemesznie przyznane przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej oraz Ministra Edukacji Narodowej
czytaj więcej

Pytanie na śniadanie... do Artura

W dniu 23 października 2015 r. nasz wychowanek Artur wziął udział w nagraniu ogólnopolskiego programu porannego emitowanego przez TVP2 "Pytanie na śniadanie".
czytaj więcej

W podróż z panem Kurcem

Dnia 22 września 2015 roku w Zakładzie Poprawczym w Trzemesznie odbyło się kolejne spotkanie z cyklu „Spotkań z Ciekawymi Ludźmi”, na którym gościł znany podróżnik, filmowiec, religioznawca pan Mariusz Kurc.
czytaj więcej

W Stadninie Koni w Lubiniu

W dniu 14-09-2015r. w ramach programu „Kontakt ze zwierzętami i możliwość bycia lepszym” wychowankowie Hubert i Patryk brali udział w wyjeździe do Ośrodka Jeździeckiego w Lubiniu.
czytaj więcej
Znaleziono 386 wiadomości