Zakład Poprawczy w Trzemesznie

“ Humor to najlepsze koło ratunkowe na burze życia. ”
Wilhelm Raabe

X PARAFIADA ARCHIDIECEZJI GNIEŹNIEŃSKIEJ

W sobotę (31 maja 2014r.) w Inowrocławiu odbyła się jubileuszowa, X Parafiada Archidiecezji Gnieźnieńskiej. Jest to rywalizacja między parafiami na polu sportowym, wokalnym i plastycznym, do której w tym roku przystąpiły 24 parafie. Parafię pw. Wniebowzięcia NMP w Trzemesznie reprezentowało ponad 100 młodych ludzi, a wśród nich wychowanek...
czytaj więcej

Dzień Dziecka - Dzień Sportu

Corocznie w naszym zakładzie Międzynarodowy Dzień Dziecka uświetniany jest organizowaniem dla wychowanków imprezy sportowej pod hasłem Dzień Sportu.
czytaj więcej

Przedstawienie z okazji Dnia Kobiet

W dniu 13.03.0214 r. nasza grupa teatralna wystawiła kolejne przedstawienie kabaretowe. Tym razem dobór tematyki związany był z Dniem Kobiet . Wychowankowie przygotowali program dotyczący stosunków między mężczyznami a kobietami w codziennym życiu.
czytaj więcej

Środowiskowy Turniej Halowej Piłki Nożnej Szkół Ponadgimnazjalnych o Puchar Dyrektora Zakładu Poprawczego w Trzemesznie

Dnia 14.05.2014r. w sali sportowej naszego zakładu, odbył się Środowiskowy Turniej Halowej Piłki Nożnej Szkół Ponadgimnazjalnych o Puchar Dyrektora Zakładu. Udział w zawodach wzięły cztery drużyny –reprezentacje: Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 2 im. Janusza Kusocińskiego w Gnieźnie, Zespołu Szkół Ogólnokształcących i...
czytaj więcej

Konkurs recytatorski

14.05.2014 roku naszej szkole odbył się konkurs recytatorski. W konkursie wzięło udział 5 wychowanków recytujących wybrane przez siebie wiersze, zaakceptowane przez jury konkursu.
czytaj więcej

Drużynowy Turniej w Tenisie Stołowym

W dniu 01.05.2014r.w naszej placówce został zorganizowany dla naszych wychowanków Drużynowy Turniej w Tenisie Stołowym, w którym uczestniczyło po dwóch reprezentantów z każdej grupy.
czytaj więcej
Znaleziono 386 wiadomości