Zakład Poprawczy w Trzemesznie

“ Życie to sztuka wyciągania wystarczających wniosków z niewystarczających przesłanek.”
Samuel Butler

Terapia dźwiękiem

W dniach 24 -25 marca 2014r roku w Zakładzie Poprawczym w Trzemesznie przebywał Marek Łukasiewicz i Andrzej Samek wraz z żoną, którzy prowadzą terapię dźwiękową za pomocą gongów typu tam-tam, misy do masażu indywidualnego oraz instrumentów archaicznych, bębenków, muszli.
czytaj więcej

Środowiskowy Turniej Tenisa Stołowego

W dniu 31.03.2014r. w Hali Sportowej Naszego Zakładu odbył się Środowiskowy Turniej Tenisa Stołowego. Do zawodów przystąpiły reprezentacje Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Trzemesznie, Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 2 w Gnieźnie oraz oczywiście Reprezentacja Wychowanków Naszego Zakładu.
czytaj więcej

Wiosenny Turniej Piłki Siatkowej

Dnia 23.03.2014r. odbył się Międzygrupowy Turniej w Piłkę Siatkową w ramach cyklicznego Wiosennego Turnieju Gier Zespołowych, który obejmuje międzygrupową rywalizację w piłkę siatkową, piłkę koszykową i piłkę nożną.
czytaj więcej

Zakładowy Turniej Kalambury

W dniu 02.03.br. odbył się Zakładowy Turniej Kalambury. Kalambury to drużynowa gra towarzyska. Zasadniczym elementem zabawy jest odgadywanie haseł. W każdej kolejce każda drużyna odgaduje hasło lub hasła, przedstawiane przez jednego z członków drużyny.
czytaj więcej

Utracone Marzenia

Głównym tematem spektaklu „Utracone marzenia” przedstawionego przez współpracujący z nami od dawna „TEATR KURTYNA” z Krakowa, był alkohol, który bywa nadużywany przez młodzież. Pity nierozsądnie w różnych miejscach i okolicznościach często powoduje tragiczne w skutkach zdarzenia.
czytaj więcej

MIŁOŚĆ NIE JEDNO MA IMIĘ

W dniu 24 stycznia, odwiedził nas teatr z Krakowa z przedstawieniem "Miłość nie jedno ma imię". Przedstawienie pokazało nam co jest tak naprawdę najważniejsze w miłości.
czytaj więcej
Znaleziono 386 wiadomości